Ride Side logo

+48 504 712 615

Nasze skutery śnieżne

Posiadamy renomowane skutery śnieżne znanych marek takich jak: Ski-doo, Lynx i Polaris. To niezawodne maszyny na których pokonywanie ośnieżonych stoków to czysta przyjemność. 

Lynx Adventure 600 ACE

Idealny na sielankowe zimowe wypady. Skuyter śnieżny Lynx Adventure sprawia, że podróż przebiega komfortowo i płynnie. Wrażenia z jazdy Lynxem opierają się na zoptymalizowanym rozkładzie masy i dopracowanej ergonomii podwozia. Każdy szczegół jest przemyślany pod względem obsługi, ochrony przed wiatrem i komfortu. Zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach zawieszenie sprawia, że Lynx Adventure jest komfortowy podczas jazdy również z pasażerem. Niskoemisyjne i ekonomiczne czterosuwowe silniki Rotax ACE oferują duży zasięg działania i komfortowe funkcje.

skuter śnieżny Lynx Adventure 600 ace

Ski-doo MXZ 600

Skuter śnieżny Ski-doo MXZ dostarcza obsługi i zręczności charakterystycznych dla snocrossowych modeli wyścigowych skuterów śnieżnych, wykorzystując zaawansowane innowacje zarówno w jakości jazdy, jak i ekscytującej mocy silnika Rotax. Całkowite doświadczenie jazdy jest wyjątkowe pod każdym względem. Od precyzyjnego prowadzenia i pokonywania zakrętów na każdym szlaku.

ski-doo mxz 600 skuter śnieżny

Ski-doo Summit 550F

Skuter śnieżny Ski-doo Summit wykorzystujący dwusuwowy silnik Rotax o mocy ok. 63 KM, sprawdza się świetnie na przetartych szlakach jak i poza nimi w śnieżnych zaspach.

ski-doo summit skuter śnieżny

Polaris RMK

Skuter śnieżny marki Polaris typu górskiego stworzony do jazdy w głębokim śniegu. Posiada dwusuwowy silnik generujący ogromną moc, która pozwala z łatwością pokonywać górskie zbocza. Jazda nim jest znacznie trudniejsza gdyż rozstaw nart jest węższy a gąsienica jest znacznie dłuższa niż w standardowym skuterze śnieżnym.

polaris rmk 800 skuter śnieżny

Yamaha Kodiak 700 [quad na gąsienicach]

Jazda quadem na gąsienicach jest znacznie łatwiejsza niż jazda skuterem śnieżnym. Jest to świetna opcja dla tych którzy wolą stabilne sprzęty w prowadzeniu. Yamaha Kodiak 700 generuje 53 KM co pozwala przebijać się przez śnieżne zaspy z łatwością.

quad śnieżny yamaha kodiak

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Start wypraw skuterami:

Nowe Bystre 210b,

34-521 Nowe Bystre

Obserwuj nas na

POWERD by

ski doo zakopane
polaris skutery zakopane

CC:2021 rideside copyright all right reserved.