Ride Side logo

+48 504 712 615

O nas

Cześć! Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się czym zajmujemy się jako firma RIDE SIDE. W dużym uproszczeniu można by powiedzieć, że organizujemy wycieczki / wyprawy na skuterach śnieżnych zimą oraz na quadach i buggy latem. To wszystko odbywa się w Zakopanem i okolicy w cudownym górskim terenie.

Najważniejsze dla nas jest to aby każdy kto wybiera naszą firmę doświadczył jak największych emocji z jazdy skuterem śnieżnym, quadem lub buggy. To Wasz uśmiech i zadowolenie z jazdy jest najważniejsze. Każdy klient może liczyć na przeżycia, które pozostaną z nim na długo. Każdy z ekipy RIDE SIDE jest mega zajawiony na jazdę tak quadem i buggy jak i skuterem śnieżnym jak i na pozytywny kontakt oraz dzielenie się tym z klientem. Każdy to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, a do pracy zawsze zabiera się z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, co znaczna część naszych klientów oceniła pozytywnie w opiniach w Google wymieniając wielu z nas z imienia i dziękując za wspólną przygodę. To pozytywny feedback daje nam ciągle energii do dalszej pracy i rozwoju. 

Jeśli zastanawiasz się czy warto skorzystać z naszych usług to poczytaj opinie o nas i rezerwuj swoją przygodę czym prędzej 🙂

Dowiedz się więcej o organizowanych przez nas wyprawach skuterami śnieżnymi w Zakopanem. Chcesz pojeździć quadem? Sprawdź ofertę: https://rideside.pl/quady-zakopaneA może wolisz jazdę buggy? Zarezerwuj przejażdżkę buggy.

 

 

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

skutery śnieżne zakopane
Ride Side logo

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Obserwuj nas na

POWERD by

polaris skutery zakopane
ski doo zakopane

CC:2021 rideside copyright all right reserved.