Ride Side logo

+48 504 712 615

QUADY ŚNIEŻNE ZAKOPANE

RIDE SIDE

* Nasze wyprawy na quadach śnieżnych w Zakopanem dostarczają zapierających dech w piersiach przeżyć, więc jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, lepiej zrezygnuj…

… chociaż pewnie będziesz żałować.

Quad śnieżny czy skuter śnieżny? Co wybrać?

Quad śnieżny jest znacznie łatwiejszy w prowadzeniu niż skuter. Ponadto na gąsienicach jest bardzo stabilny, przez co jest idealny dla ludzi, którzy obawiają się jazdy skuterem ze względu na możliwość przewrócenia się do śniegu 😉

Quad na gąsienicach jest także trochę wolniejszy niż skuter śnieżny a jeździ się nim niesamowicie w świeżym puszystym śniegu ze względu na rozrzucanie go przez gąsienice co tworzy „zamieć” za quadem.

... i niesamowite widoki podczas jazdy

Górskie trasy

Okolice Zakopanego mają wiele urokliwych miejsc. Trasy po których jeździmy biegną w górskim terenie z pięknymi widokami na Tatry. Możesz zobaczyć zupełnie inne Zakopane, a poza tym będzie dużo okazji do zrobienia pięknych zdjęć. Nie ma lepszej okazji na niezapomniane przeżycia niż skutery i quady śnieżne.

Czy można wybrać quada i skuter podczas jednej wyprawy?

U nas to możliwe abyś w trakcie jednej wyprawy spróbował jazdy skuterem i quadem śnieżnym. Wystarczy, że zarezerwujesz w jednym terminie dla siebie quada, a dla swojego towarzysza skuter i w trakcie wyprawy będziecie mogli się zamienić. Jako jedyni w  Zakopanem oferujemy taką opcję.

Zarezerwuj quada śnieżnego

Zarezerwuj skuter śnieżny

Sprawdź co mówią nasi klienci

Jesteśmy najwyżej ocenianą przez klientów wypożyczalnią skuterów i quadów śnieżnych.

google opinie skutery śniezne zakopane

Nie czekaj aż braknie miejsc,

Wybierz wycieczkę odpowiednią dla siebie
oferta na sezon 2023/24

quady śnieżne zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 50 - wyprawa z przewodnikiem

Jedyna taka atrakcja dostępna w Zakopanem. Wyprawa na quadzie na gąsienicach. Pojazd który niczym czołg przebije się przez każdą zaspę śnieżną. Dla niektórych jazda quadem jest znacznie łatwiejsza w opanowaniu niż skuterem śnieżnym.

quady śnieżne zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 90 - wyprawa z przewodnikiem

1,5 godzinna wyprawa na quadzie na gąsienicach po górskich polanach i lasach zasypanych śniegiem. Podczas wyprawy przemierzymy wiele kilometrów tras gdzie napotkamy sporo różnorodnego terenu.

quady śnieżne zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 150 - wyprawa z przewodnikiem

2,5 godzinna wyprawa na quadzie na gąsienicach po górskich polanach i lasach połączona z ogniskiem w terenie z poczęstunkiem. Podczas tej wycieczki przemierzymy ogrom górskiego terenu z pięknymi widokami na Tatry i Zakopane.

Start wypraw Quadami śnieżnymi

       Dojechać do nas można samochodem z centrum zakopanego do 20 minut ( ok. 7 km). Na miejscu znajduje się parking.

Nasze wyprawy odbywają się pasmem Gubałówki ciągnącym się od Zakopanego, aż do Witowa. Baza wypadowa zlokalizowana jest po północnej stronie pasma, gdzie śnieg leży najdłużej a jeździć możemy tam często jeszcze w marcu.  To pasmo górskie sięga aż ponad 1100m n.p.m. i warunki na jazdę quadem śnieżnym zwykle w ciągu zimy są tu bardzo dobre. 

Masz Pytania?

Porozmawiajmy

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Ride Side logo

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Start wypraw

Nowe Bystre 210b,

34-521 Nowe Bystre

Obserwuj nas na

POWERD by

polaris skutery zakopane
ski doo zakopane

CC:2021 rideside copyright all right reserved.