Ride Side logo

+48 504 712 615

SKUTERY ŚNIEŻNE ZAKOPANE

RIDE SIDE

Jak pojechać na skutery śnieżne w Zakopanem tanio?

Jesteś zimą w Zakopanem i chciałbyś pojeździć na skuterze śnieżnym? Skorzystaj z oferty wypożyczalni, która organizuje wyprawy z przewodnikiem, a których w Zakopanem i okolicznych miejscowościach jest kilka. Parę z nich znajduje się w rejonie Gubałówki. Ok, tylko na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jak zarezerwować tanio? Dobre pytania, na które postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Czy liczy się tylko cena? - druga strona tanich wypraw na skuterach śnieżnych w Zakopanem

Dla wielu cena będzie głównym wyznacznikiem czy skorzystać z oferty danej firmy. Jednak musisz mieć z tyłu głowy, że jeśli ktoś jeździ taniej niż konkurencja to może szukać oszczędności np. na częściach do maszyn przez co technicznie mogą one nie być w pełni sprawne. Poza tym niższa kwota wypożyczenia często wiążę się też z gorszą jakością obsługi klienta. Dlatego każdy musi sam podjąć decyzję czy pojechać taniej czy może dopłacić i mieć lepsze wrażenia z wyprawy skuterami śnieżnymi. Czasami też nawet firmy, które mają ceny wyższe stosują zasadę, że instruktaż z jazdy wliczają w czas trwania takiej wyprawy. Więc bywa, że płacisz za 1 godzinę jazdy a finalnie jeździsz 45 minut. 

Odpowiednia do Twoich oczekiwań zabawa na skuterach śnieżnych

U wielu organizatorów wypraw na skuterach śnieżnych jedyne co możesz wybrać to długość wycieczki. W takim przypadku w Twojej grupie mogą być osoby, które jadą bardzo powoli, ale też i takie, które chcą szybszej jazdy. 

I tu pojawia się wypożyczalnia RIDE SIDE. Tutaj to Ty decydujesz jak chcesz jeździć. Do wyboru masz wyprawy BASIC dla osób, którym zależy na bardziej spokojnej jeździe i OFFROAD / Snow extreme dla tych co potrzebują zastrzyku adrenaliny. A jeśli nie jesteś pewien, która wyprawa będzie odpowiednia dla Ciebie zawsze możesz zadzwonić i dopytać o szczegóły. Sprawdź cennik skuterów w firmie Ride Side

skutery sniezne zakopane
skutery sniezne zakopane

Liczą się Twoje doznania z jazdy skuterem śnieżnym

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie liczy się to czy dobrze się czuję kiedy korzystam z danej usługi. Liczy się całościowy odbiór firmy. Banalne ale dla mnie istotne jest np. to jaki kask dostanę – jak on wygląda. Jazda w „neonowym orzesku” nie zachwyca mnie. Jak już jestem w Zakopanem i idę na skutery śnieżne to jasne, że nie mam swojego kasku, a chciałbym jakoś wyglądać na tym skuterze i 100 razy wolałbym dostać kask crossowy niż taki jak na skuter którym będę śmigał po wąskich uliczkach włoskich miast. Mały szczegół, ale jednak to małe elementy składają się na nasze doznania. 

Ważne też jest aby obsługa była pomocna i uprzejma. Nie lubię korzystać z usług firm, w których wygląda na to że pracownicy są tam za karę. To znacząco wpływa na poziom zadowolenia z samej atrakcji. 

Jak zarezerwować skutery śnieżne tanio? 

Czasami organizatorzy jeszcze przed sezonem; to jest w październiku czy listopadzie sprzedają swoje wycieczki znacznie taniej, więc jeśli planujesz wizytę w Zakopanem z wyprzedzeniem to zarezerwuj od razu także zimowy event. Na black friday można liczyć na kody rabatowe 20-30%, więc warto obserwować profile organizatorów na mediach społecznościowych, aby zakupić wyprawę taniej. Jasne też, że jeśli wypożyczasz więcej niż jeden skuter możesz zadzwonić do firmy i negocjować cenę. Czasami wypożyczając kilka skuterów możesz uzyskać całkiem spory rabat i cena za jedną sztukę może wyjść na prawdę niska.

Kończąc...

Będąc w Zakopanem warto przejechać się skuterem śnieżnym bo to doznanie samo w sobie jest nieziemskie. Jednocześnie zwróć uwagę na kwestie, które poruszyłem powyżej bo z mojej perspektywy będą one dla Ciebie istotne. A samo w sobie przemierzanie skuterem śnieżnym pięknych okolic Zakopanego z pięknymi widokami na Tatry to coś pięknego i jak dla mnie jest to zimowa przygoda nr 1. Więc będąc w Zakopanem nie strać okazji i zarezerwuj sobie wyjątkową przygodę na skuterach śnieżnych.

Ride Side logo

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Start wypraw skuterami śnieżnymi:

Nowe Bystre 210B,

34-521 Nowe Bystre

(tuż obok Zakopanego)

Obserwuj nas na

POWERD by

polaris skutery zakopane
quady zakopane yamaha
ski doo zakopane

RIDE SIDE – wyprawy i wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem

CC:2021 rideside copyright all right reserved.