Ride Side logo

+48 504 712 615

Skutery śnieżne dla dzieci Zakopane

Tor do jazdy mini skuterem śnieżnym na Gubałówce w Zakopanem

U nas dzieci mogą pojeździć sobie po torze na prawdziwym skuterze śnieżnym o pojemności 120 cm3. Jest to sprzęt o małej mocy, więc każde dziecko może spróbować samodzielnej jazdy. Zapraszamy na nasz śnieżny tor w centrum Zakopanem otwarty w sezonie zimowym. Atrakcja stworzona dla najmłodszych. Na miejscu instruktor pokaże jak jeździć śnieżnym pojazdem . Posiadamy skutery marki Lynx i Ski doo oraz Yamaha.


Dziecko jako pasażer na wyprawie z przewodnikiem na skuterze śnieżnym

Zimą w Zakopanem warto wybrać się w góry, a my oferujemy opcję zwiedzania szlaków z innej perspektywy. Wyprawa na skuterze śnieżnym to świetna okazja, aby spędzić czas z dzieckiem o którym nie będziecie mogli zapomnieć. Podróżując razem poczujecie trochę adrenaliny podczas jazdy. Przemierzycie piękne górskie szlaki z widokami na Tatry. W wyprawie skuterami mogą wziąć udział dzieci, które ukończyły co najmniej 5 lat. Takich najmłodszych najlepiej zabrać na maksimum 50 minutową wyprawę. Starsze dzieci 9 lat i więcej można zabrać na dłuższe wyprawy jak 1,5 godziny lub 2,5 godziny z ogniskiem

Śnieżne quady i buggy bardziej odpowiednie dla dzieci?

Niektóre dzieci mogą nie chcieć jechać skuterem śnieżnym. Dlatego mamy także opcję jazdy snow quadem na gąsienicach lub buggy na gąsienicach. Śnieżne buggy to najbezpieczniejsza opcja podróżowania z dzieckiem gdyż siedzi się tam jak w samochodzie i jest zapięte pasami, w przeciwieństwie do skuterów i quadów. Jeśli więc zależy Ci na bezpieczeństwu dziecka zarezerwuj buggy. To świetna zimowa atrakcja dla całej rodziny. Oferujemy widokowe szlaki w okolicy Zakopanego. Sprawdź cennik wypraw na skuterach śnieżnych w Zakopanem i zarezerwuj przygodę, którą zapamiętasz na długo.

skutery śnieżne Zakopane

Jak przygotować dziecko do jazdy skuterem?

Wiadomo, że jeśli dziecko zacznie marudzić w trakcie wyprawy to ona nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Dlatego warto zadbać o te kilka kwestii. Przede wszystkim jeśli Twoje dziecka będzie bało się dźwięku silnika to raczej nie pojedzie (chyba że z płaczem). Więc warto wziąć to pod uwagę. Po za tym ważny jest ubiór, bo jeśli dziecku zacznie być zimno w trakcie jazdy to w zasadzie można już będzie kończyć przejażdżkę. Musisz ocenić na jak długa wyprawę możesz udać się ze swoim dzieckiem, bo niektóre nie wytrzymują np. 2,5 godzinnej wycieczki i chcą wracać znacznie szybciej.

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły

+48 504 712 615

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Start wypraw skuterami:

Nowe Bystre 210b,

34-521 Nowe Bystre

POWERD by

polaris skutery zakopane
ski doo zakopane

RIDE SIDE – wyprawy i wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem

CC:2021 rideside copyright all right reserved.