Ride Side logo

+48 504 712 615

SKUTERY ŚNIEŻNE ZAKOPANE

RIDE SIDE

Wypożyczalnie skuterów śnieżnych Zakopane - Gubałówka -Kościelisko - Witów

Ile jest wypożyczalni skuterów śnieżnych w Zakopanem, na Gubałówce i okolicy?

W samym centrum Zakopanego nie ma żadnej wypożyczalni bo ciężko byłoby rozpoczynać wyprawę na skuterach śnieżnych z miasta, dlatego wszystkie wypożyczalnie są rozlokowane na obrzeżach. To pozwala na łatwiejszy wyjazd w teren. Tak więc żeby skorzystać z tej atrakcji potrzebujesz wydostać się poza centrum miasta.

Skutery śnieżne w rejonie Gubałówki

W rejonie Gubałówki działają 3 wypożyczalnie: Snowdoo, Ride Side i Zakopane Quady. Można też zaliczyć do tego marki Snow Safari i Skuteryzakopane.pl, które jednak kierują swój ruch do Snowdoo więc je pominiemy. Organizatorzy oferują w sezonie zimowym wycieczki po górach z widokami na Tatry. Dostępne także wyprawy z ogniskiem z kiełbaskami. 

Skutery śnieżne Zakopane

Snowdoo Adventure

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych organizująca wyprawy z przewodnikiem. Posiada skutery śnieżne marki Lynx i Ski doo. Swoją bazę wypadową ma zlokalizowaną na Gubałówce (bliżej Butorowego Wierchu). 

Obecna ilość opinii w Google Maps: 1049 opinii, średnia ocen: 4,7. Strona www: Snowdoo.pl

Ride Side

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych organizująca wyprawy z przewodnikiem. W swojej ofercie posiada wyprawy dla nowicjuszy – BASIC, oraz dla bardziej wprawionych kierowców – OFFROAD. Posiada skutery śnieżne marki Lynx, Ski doo i Polaris. W swojej ofercie mają także Quady śnieżne (quady na gąsienicach) marki Yamaha oraz Buggy śnieżne (buggy na gąsienicach) marki Polaris. Baza wypadowa zlokalizowana na Gubałówce (od północnej strony/ od wsi Nowe Bystre) 

Obecna ilość opinii w Google Maps: 315 opinii, średnia ocen: 5,0. Strona www: rideside.pl

Sprawdź cennik wypożyczalni skuterów śnieżnych.

Zakopane quady

Organizuje wyprawy na skuterach z Gubałówki. Posiada w swojej ofercie skutery marki Lynx oraz Yamaha. Swoją bazę wypadową mają zlokalizowaną na Gubałówce (Tuż przy głównym deptaku Gubałówki). 

Obecna ilość opinii w Google Maps: 44 opinie, średnia ocen: 4,1. Strona www: Zakopanequady.com

Skutery śnieżne w rejonie Witowa

W miejscowości Witów działają 4 wypożyczalnie: Witów Extreme, Szkoła Quadów, Dukat i Anndy Extreme. Jest w czym wybierać zatem. 

Witów Extreme

Organizuje wyprawy na skuterach spod wyciągu narciarskiego Witów-Ski. Firma posiada w swojej ofercie skutery marki Lynx . Dodatkowo organizują także wypady na elektrycznych „skuterach” – Moon Bikes.

Obecna ilość opinii w Google Maps: 200 opinii, średnia ocen: 4,8. Strona www: Witowextreme.pl

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych zakopane gubałówka

Szkoła Quadów

Swoje wyprawy zaczynają w miejscowości Witów. Firma posiada w swojej ofercie skutery marki Ski doo .  Wyprawy organizują na skuterach górskich co nie jest typowe dla wypożyczalni działających w tym rejonie. Jednocześnie do jazdy skuterami górskimi potrzebna jest większa warstwa śniegu.

Obecna ilość opinii w Google Maps: 145 opinii, średnia ocen: 4,9. Strona www: szkolaquadow.pl

Dukat

Swoje wyprawy zaczynają w miejscowości Witów. Firma posiada w swojej ofercie skutery marki Arctic Cat .  Wyprawy organizują na skuterach z Witowa w kierunku Gubałówki.

Obecna ilość opinii w Google Maps: 137 opinii, średnia ocen: 4,9. Strona www: skutery-zakopane.pl

Anndy Extreme

Rozpoczyna wyprawy na skuterach z miejscowości Witów. Firma posiada w swojej ofercie skutery marki Ski doo.  Wyprawy organizują na skuterach z Witowa w kierunku Gubałówki.

Obecna ilość opinii w Google Maps: 40 opinii, średnia ocen: 4,8. Strona www: brak

Skutery śnieżne Antałówka - Zakopane

Z Antałówki w Zakopanem startuje tylko jedna wypożyczalnia Ski-doo Extreme. Gdyż jest to w stosunku do pozostałych dosyć ograniczony teren

Ski Doo Extreme

Ta zimowa przygoda na skuterach rozpoczyna się z Antałówki w Zakopanem. Firma posiada w swojej ofercie skutery marki Ski doo. 

Obecna ilość opinii w Google Maps: 15 opinii, średnia ocen: 4,9. Strona www: brak

Ride Side logo

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Obserwuj nas na

POWERD by

polaris skutery zakopane
quady zakopane yamaha
ski doo zakopane

RIDE SIDE – wyprawy i wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem

CC:2021 rideside copyright all right reserved.