Ride Side logo

+48 504 712 615

RIDE SIDE

Najlepsza zimowa atrakcja w Zakopanem

Chcesz ujrzeć zapierające dech w piersiach widok?

Skutery śnieżne to idealny sposób na odkrycie piękna zimowej natury i przeżycie niezapomnianych przygód. Nasze wyprawy skuterami śnieżnymi zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i niezwykłą dawkę adrenaliny. Z nami przemierzyć możesz dzikie tereny, które wydają się nieosiągalne dla większości ludzi. Zimowe krajobrazy, które Cię otoczą, zapierają dech w piersiach i na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.

Jeśli chcesz przeżyć niesamowite chwile, poznając jednocześnie piękno zimowej przyrody, nie czekaj dłużej! Zarezerwuj swoją wyprawę skuterami śnieżnymi już dziś i przygotuj się na niezapomniane przygody!

Ty wybierasz jak chcesz jeździć

U nas możesz wybrać rodzaj wyprawy dopasowany do Twoich potrzeb. Dbamy o Wasze zadowolenie, dlatego dzielimy uczestników na wyprawy widokowe i offroadowe, co pozwala nam lepiej dopasować trasę i styl jazdy skuterem śnieżnym do Waszych oczekiwań. Górski teren pozwala nam ułożyć trasę przejazdu na wiele sposobów, a każda wyprawa jest inna. Dlatego nasi klienci korzystają czasami z naszych usług kilkukrotnie w ciągu jednego sezonu i nadal mają niedosyt.

Wyprawy OFFROAD

Wyprawy Basic

Dlaczego warto skorzystać?

Doświadczony zespół

Nasi przewodnicy mają za sobą setki poprowadzonych wypraw skuterami śnieżnymi i tysiące zadowolonych klientów. Ta praca to ich pasja, a skuterami jeździli by nawet latem, gdyby tylko w Zakopanem był śnieg. 

Górskie trasy

Okolice Zakopanego mają wiele urokliwych miejsc. Trasy po których jeździmy skuterami śnieżnymi biegną w górskim terenie z pięknymi widokami na Tatry. Możesz zobaczyć zupełnie inne Zakopane, a poza tym będzie dużo okazji do zrobienia pięknych zdjęć. Nie ma lepszej okazji na niezapomniane przeżycia niż skutery śnieżne w Zakopanem.

Sprawdź co mówią nasi klienci

google opinie skutery śniezne zakopane

Nie czekaj aż braknie miejsc,

Wybierz wycieczkę odpowiednią dla siebie
Pełna oferta na sezon 2023/24

skutery śnieżne zakopane

Skutery śnieżne BASIC 50 - wyprawa z przewodnikiem

Wyprawa widokowa BASIC 50 to 50 minutowa przygoda na skuterach śnieżnych w Zakopanem. Wycieczka to pozwala poczuć smak jazdy po śniegu, w górach. Po takiej przejażdżce będziesz mieć ochotę na więcej!

skutery śnieżne zakopane

Skutery śnieżne BASIC 90 - wyprawa z przewodnikiem

Bardziej intensywna wyprawa skuterem śnieżnym po górskich trasach Zakopanego. Podczas tej wyprawy pod opieką wykwalifikowanego przewodnika przemierzysz około 15 km pięknych górskich terenów Podhala. Od Gubałówki, przez Kościelisko, aż po Witów.

skutery śnieżne zakopane

Skutery śnieżne BASIC 150 - wyprawa z ogniskiem i przewodnikiem

Gratka dla poszukiwaczy wrażeń. Dużo górzystego terenu do pokonania z ciekawymi wyzwaniami na trasie oraz ogniskiem z kiełbaskami. Dotrzemy do miejsc niedostępnych zimą pieszo z pięknymi widokami na Tatry, Zakopane i Kościelisko.

skutery śnieżne zakopane

Skutery śnieżne OFFROAD 50 - wyprawa z przewodnikiem

Chcesz poczuć przypływ adrenaliny podczas jazdy skuterem śnieżnym w Zakopanem? Ta wyprawa jest dla Ciebie. Krótka ale szybko i intensywnie przemierzysz kawałek pasma Gubałówki.

snowmobile zakopane

Skutery śnieżne OFFROAD 90 - wyprawa z przewodnikiem

1,5 godziny bardziej ekstremalnej jazdy na skuterze śnieżnym. Przejedziesz podczas niej po wielu przeszkodach, które sprawią, że serce zabije Ci szybciej. Jeśli chcesz pędzić blisko 100 km/h skuterem śnieżnym to wybierz tą opcję.

snowmobile rental zakopane

Skutery śnieżne OFFROAD 915 - wyprawa z przewodnikiem i ogniskiem

Off roadowa wyprawa skuterem śnieżnym z ogniskiem w terenie i poczęstunkiem. Podczas tej wyprawy na skuterze śnieżnym przemierzysz wiele zaśnieżonych polan, przejedziesz przez lasy i przebijesz się przez zaspy śnieżne.

quady śnieżne zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 50 - wyprawa z przewodnikiem

Jedyna taka atrakcja dostępna w Zakopanem. Wyprawa na quadzie na gąsienicach. Pojazd który niczym czołg przebije się przez każdą zaspę śnieżną. Dla niektórych jazda quadem śnieżnym jest znacznie łatwiejsza w opanowaniu niż skuterem śnieżnym.

quady śnieżne zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 90 - wyprawa z przewodnikiem

Jedyna taka atrakcja dostępna w Zakopanem. Wyprawa na quadzie na gąsienicach. Pojazd który niczym czołg przebije się przez każdą zaspę śnieżną. Dla niektórych jazda quadem jest znacznie łatwiejsza w opanowaniu niż skuterem śnieżnym.

Quady śnieżne Zakopane

Quady śnieżne SNOWQUAD 150 - wyprawa z przewodnikiem i ogniskiem

Gratka dla poszukiwaczy wrażeń. Dużo górzystego terenu do pokonania quadem śnieżnym z ciekawymi wyzwaniami na trasie oraz ogniskiem z kiełbaskami. Dotrzemy do miejsc niedostępnych zimą pieszo z pięknymi widokami na Tatry, Zakopane i Kościelisko.

Start wypraw skuterami śnieżnymi

       Dojechać do nas można samochodem z centrum zakopanego do 20 minut ( ok. 7 km). Na miejscu znajduje się parking.

Nasze wyprawy skuterami śnieżnymi odbywają się pasmem Gubałówki i Butorowego wierchu ciągnącym się, aż do Witowa. Baza wypadowa zlokalizowana jest po północnej stronie pasma, gdzie śnieg leży najdłużej a skuterami śnieżnymi możemy jeździć tam często jeszcze w marcu.  To pasmo górskie sięga aż ponad 1100m n.p.m. i warunki na jazdę skuterem śnieżnym zwykle w ciągu zimy są tu bardzo dobre. 

Masz Pytania?

Porozmawiajmy

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Ride Side logo

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Start wypraw skuterami

Nowe Bystre obok nr 210b,

34-521 Nowe Bystre

Obserwuj nas na

POWERD by

polaris skutery zakopane
ski doo zakopane

Zapraszamy na skutery śnieżne Zakopane - wyprawy z przewodnikiem

RIDE SIDE – wyprawy i wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem

CC:2021 rideside copyright all right reserved.